Mevlüt Hediyelikleri

Mevlut-Hediyelikleri

Mevlüt hediyelikleri olarak yer aldığımız bu sektörde çeşitli ürünler oluşturarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İlk günden itibaren modern teknoloji ve malzeme kalitemiz ile sizlere hoş ve kalıcı hediyeler oluşturduk. Mevlüt hediyelikleri olarak çalışma ekibimizle ile birlikte çeşitli ürünler meydana getirdik. Personel arkadaşlarımız sayesiyle evlerinize kadar teslimat yapıp özel günlerinizi daha kalıcı hale getiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle başladığımız bu alanda her zaman daha iyi olmayı başardık. Doğru ve dürüst iletişim sağlayarak çeşitli ürünüler ortaya çıkartarak müşterilerimizin beğenisini kazandık. Bu sebeple şimdi Türkiye de en çok tercih edilen firma olduk. Her zaman beğenileriniz de ve üst sıralardan yer almak için titiz bir çalışma performansı gösteriyoruz.

40 Mevlüdü Hediyeleri

Sevdiklerimizin ölümünün ardından 7.40. ve 52. günlerinde mevlüt okuturuz. Arkadaş, komşu ve akrabalarımızla birlikte bir araya gelerek ibadetler ederiz. Ölen kişinin ruhu için dualar ve sureler okuruz. Birçok insan dini bir vazife olarak görse de herhangi bir şekilde mecburiyeti yoktur. Kendimizi daha iyi hissetmek ve manevi bir huzura erişmek adına yaparız. Ölmüş bir kişinin ardından Yasin-i şerif okuyup ona dualar edip varsa borçlarını ödemek oldukça önemlidir. Çünkü bazı durumlar da  amel defteri hala açıktır. Bizler de bu sebeple üzerimize düşen görevi yaparız. Mevlütler de bu konuda iyi bir aracıdır. Kimi zaman camilerde de yapıyor olsak da artık evlerimizde bir araya geliyoruz. Çeşitli izzeti ikramlar ile hediyeler dağıtıyoruz.

Mevlidhediyeleri.com olarak sitemizde birçok hediyelere yer verdik. Farklı renk tasarımları isme özel etiketler sayesiyle hediyelerinizi daha özel ve kalıcı hale getirdik. Üstelik daha iyi muhafaza edebilmek adına kutular içerisinde oluşturuyoruz. Yasin kitaplarını özel matbaalar da bir araya getirerek sayfa yapısını ve içeriğini okunabilecek en uygun boyutta ve renkte oluşturduk. Yaldızlı motiflerle süsleyerek sizlere estetik görünüş sağladık. Bunun dışında sitemiz de mevlüt şekeri ve mevlit lokumları özel gün hediyelikleri vardır. Siz seçiyorsunuz bizler evlerinize kadar getiriyoruz. Üstelik 300 tl üzeri kargo ücreti ödemeyerek kolaylıkla evlerinize ulaştırıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?