Kadife Yasin Hediyelik

Kadife-Yasin-Hediyelik

Kadife Yasin hediyelik bakımında oluşturduğumuz ürünler ile sizler için özel günlerinizde kalıcı hediyeleri oluşturduk. Bu sebeple müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına matbaalarımızda gelişmiş makineler sayesiyle titiz çalışma oluşturuyoruz. Kadife Yasin hediyelik mevlit törenlerinde akla ilk gelen hediyelerden biridir. Yapısı ve görsel çekiciliği bakımından bütün müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünlerdir. İsme özel oluşturup daha kolay ve iyi muhafaza edebilmek için kutular içinde oluşturuyoruz. Böylelikle dilediğiniz ortama kolayca taşıyabiliyorsunuz. Farklı renk ve boyutlarda oluşturduğumuz Yasin kitaplarını çanta boyutu olarak meydana getirdik. Bu sayede sizlere kolaylık sağladık. Kadife olmasının yanı sıra etrafını demir köşebentler ile sağlamlaştırdık. Uzun süreli kullanmayı sağlayarak sizlere hoş dua kitabı meydana getirdik.

Bebek Mevlüdü Hediyelikleri

Yeni doğan bebeklerin ardından mevlüt etkinlikleri yaparız. Bu sebeple anne ve babaları telaş sarar. Aslında bu gibi kutlamaları yapmadan önce dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Öncelikle mevlit okutmak için acele etmemiz gerekir. Çünkü anne ve bebeğin yeterince dinlenmesi ve sağlıklı olması gerekir. Bu neticede genellikle insanlarımız bebeğin 40’nı beklemektedir. Bu tarih zorunluluk olarak algılanmasın dediğimiz gibi en iyi zaman sağlıklı ve dinledikleri zamandır. Sonrasında sevdiklerimiz ile bir araya gelip dualar okur iyi dileklerde bulunabiliriz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus çok fazla kalabalığa kaçılmamalıdır. Çünkü bu hem anne için hem de bebeğin sağlık durumu için önemlidir. Hava yoluyla çeşitli hastalıklar bulaşabilir. Bunun için bebeği de sizinle birlikte aynı ortamda olmamasına dikkat etmeliyiz. Gelen misafirlerin teker teker öpmemesine dikkat edelim. Bunun dışında çeşitli ikramlar hazırlayarak asıl amacımızdan şaşmayalım. Önemli olan bir araya gelip yaptığımız dualar ve ibadetlerdir. Şatafata ya gerek duymadan annenin kendisini yormamasına dikkat edelim.

Bebek-Mevlut-Hediyeleri-Berlin

Hediyeler konusunda ise farklı modellerimiz olup sizlere alternatif seçenekleri oluşturduk. Bu bakımdan dilediğiniz renklerde isme özel hediyeler oluşturuyoruz. Üstelik 5’li setlerimiz ile birlikte tesbih, magnet, mevlit lokumu, hediyelik Yasin ve kutusu olarak sizler için oluşturuyoruz. İçerisinde birçok surelere yer verdiğimiz Yasin kitapları ile misafirleriniz için kalıcı hediyeler meydana getirdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?