Hediyelik Dua Kitabı

Hediyelik Dua Kitabı

Hediyelik dua kitabı satışı yaparak firmamız sizler için uygun fiyat seçenekleri ile hoş tasarımları meydana getiriyor. Etkin olduğumuz süreç boyunca siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını yerine getirdik. Yerinde ve zamanında teslimatı ilke edinerek sizlere mağdur etmekten kaçındık. Sizleri ve sevdiklerinizi önemsediğimiz bu sektör de matbaalarımızda özel modern makinelerimiz ile oluşturuyoruz. Bunun dışında sayfa yapısını ve yazı boyut ve renklerine dikkat ederek hem görüntü olarak hem de içerik bakımdan estetik ürünleri oluşturuyoruz. Hediyelik dua kitabı olarak birçok sure ve dualara yer verdik. Mini boy çanta boy veya özel kutuları ile sizlere teslimatını sağlıyoruz. Böylelikle dilediğiniz ortama kolayca taşıyabiliyorsunuz.

Bebek Mevlüt Hediye Fikirleri

Bebeklerimizin yeni doğumu gerçekleştikten mevlit okutma telaşı sarar. Bu gibi durumlar insanları huzura sürükler. Mevlitler dinimizde herhangi bir zorunluluğu olmayan etkinliklerdir. Bu sebeple bu günleri bir vazife sanıp kendimizi mecbur hissetmeyelim. Bu sebeple bize farz olan ibadetlerin yerini almaz. Mevlüt törenlerinde sevdiklerimiz ile birlikte ilahiler söyler, zikir çekeriz. Doğan bebek için dualar edip, iyi dilekler de bulunuruz. Bunun haricinde çeşitli ikramlar servis edip hediyeler dağıtırız.

Mevlüt günlerinde çok fazla abartmayarak asıl amacımızdan şaşmayalım. Çeşitli ikramlar hazırlama derdine düşüp bu telaş annemizi yormasın. Sonuçta önemli olan bebek ve annedir. Bunun haricinde özel günümüzü hatırlatmak için çeşitli hediyeler dağıtırız. Bu konuda birçok seçeneğimiz vardır. Dilerseniz sitemizi ziyaret edip kendinizi seçebilirsiniz. Ya da bizim önerdiklerimizi tercih edebilirsiniz. Bunlar içinde en çok sevilen Kabe Desenli Yasin kitabıdır. Ön ve arka yüzü Kabe motifli olup siyah renginin yanı sıra altın rengiyle birleştiriyoruz. Bir diğeri ise kadife kaplı Yasin modelidir. İsme özel ve ürün etiketli ile oluşturuyoruz. Dilerseniz set halinde ya da tek kitap tercihi yapabiliyorsunuz. Yine isme özel kutusu içinde muhafaza edip taşımayı kolaylaştırıyoruz. Setlerimiz içerisinde ise tesbih, mevlüt lokumu, mevlit şekeri ve magnetlerimiz vardır. Bunun haricinde özel günleriniz için çikolata grubumuzda sitemizde yer ediyor. Uygun fiyat seçeneklerimiz mevcut olup sizlere teslim ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?
Hemen Ara