Bebek Mevlüt Hediyeleri Berlin

Bebek Mevlüt Hediyeleri Berlin
Bebek-Mevlut-Hediye-Setleri-1

Bebek mevlüt hediyeleri Berlin olarak yer aldığımız bu sektörde çeşitli ürünler oluşturarak sizlere kaliteli hizmetler oluşturduk. Bu sebeple ürünlerimizi birinci sınıf malzemelerden oluşturarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok müşterilerimizin evlerine misafir olarak ürünlerimizi teslim ettik. Bebek mevlüt hediyeleri Berlin yurt dışına hizmetimiz mevcut olup oradaki kardeşlerimizi de düşünüyoruz. Üstelik uygun fiyat seçeneklerimiz ile dilediğin tür de ürünler satın alabiliyorsunuz. Oluşturduğumuz hediyeleri farklı renk seçenekleri ve isme özel etiketler ile bir araya getirdik. Bu sayede sizlere farklı seçenekler oluşturduk. Uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışma fırsatı bulup ürün yapısını titiz bir biçimde oluşturduk. Modern teknoloji sayesiyle matbaalarımızdaki makineler de kitaplarımızın sayfalarını özenle oluşturuyoruz. 300 tl üzeri kargo bedava olup ücretsiz olarak sizlere teslim ediyoruz. Sizler de ürünlerimizi görmek ve mevlüt etkinliklerinizde hediyeler dağıtmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilir sipariş verebilirsiniz.

Mevlüt Hediyeleri Fiyatları

Mevlütler dinimizde herhangi bir şekilde zorunluluğu olmayan etkinliklerdir. Bu sebeple farz ya da sünnet değildir. Mevlüt kutlamaları yaptığımız zaman dini vazifemizi yerine getirmiş olmayız. Lütfen bu konu oldukça hassas olup bunu bilerek hareket etmeliyiz.

Mevlütler öncelerinde camiler de kutlayıp şimdi ise evlerde de okutuyoruz. Öncesin de Peygamber efendimiz (sav) ‘in doğum gününü haberi vermek için mevlüt törenleri düzenlerdik. Efendimiz için salavat getirip, onun sevgisini aşılamak için bilgiler aktarırdık. Sünnetlerini söyler bol bol dualar ederdik. Şimdi ise yeni bir şey aldığımızda hayırlamak için, yeni doğan bebeklerin ardından ve cenaze günlerinde okuturuz. Bazen de asker uğurlaması sonrası, nişan ve düğün günleri sonrasında sevdiklerimizi çağırıp birlikte ibadet ederiz. Çeşitli ikramlar yapıp servis edip  günü hatırlamaları için kalıcı hediyeler dağıtırız. Bunların arasında hediyelik Yasin, mevlüt şekeri ve mevlit lokumu setlerimiz mevcuttur. Bunun dışında isme özel Yasin kitapları olup onları 5’li mevlit setleri içerisinde oluştururuz. Tek veya 3’lü ve 5’li setlerimizi sizlere sunarak dilediklerinizi sipariş verebilirsiniz. İsme özel Yasin kitapları 2.50, setlerimiz ise 3,50 den başlayan fiyatlar ile mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?
Hemen Ara