Mevlid Hediyelik

Mevlid Hediyelik
Mevlid Hediyelik

Mevlid hediyelik satışı yapan firmamız sizlere farklı seçenekleri bir araya getirip siz değerli müşterilerimize alternatifler sunuyoruz. Hediyeleşmenin ve hediye etmenin Müslüman ailesi içerisinde ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket ediyoruz. Mevlid hediyelik konusunda titiz çalışmalara ve zamanın da teslimat seçenekleri sunarak müşterilerimizin takdirini kazandık. Severek çalıştığımız bu sektör de farklı seçenekler sunduk. Böylelikle müşterilerimize farklı tercihler sunarak Türkiye de hediyelik Yasin kitabı konusunda lider haline geldik. Uygun fiyat seçenekleri sunarak birçok müşterilerimiz isim baskılı Yasin kitabı toptan ve hediyelik tespih toptan almıştır. Sizler de sitemizi ziyaret ederek kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hediyelik Yasin

Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onların isimlerine özel kitap baskısı yaptırmak ister misiniz? O halde sitemizi ziyaret edip uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede mevlütleriniz de dağıtıp misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz.

İslami Hediyeler

Mevlid Hediyelik

İslam dini olarak bizler için hediyeleşmek sünnettir. Bu bakımdan sünnet, evlilik yeni doğum gibi birçok mutlu günlerimizde mevlüt okutur hediyeler de bulunuruz. Şimdi gelin sitemizde ki ürünleri inceleyelim.

  1. Yasin-i Şerif
  2. 64 sayfa (Altıgen Desen, Çiçek Deseni, Kabe Desen, Kalp Deseni, Puantiye Desen Yıldız Deseni)
  3. 32 sayfa(Asil Deseni, Çiçek Desen, Lüks Deseni, Çizgi Deseni, Kalp Desen)
  4. Kadife Yasin (isme özel Kadife Yasin)
  5. Kuran-ı Kerim
  6. Tesbih
  7. Seccade
  8. Şal
  9. Özel gün Hediyelikleri

Kadife Kaplı Yasin

İsim baskılı Yasin kitabı toptan nereden alabiliriz diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız birçok farklı model içeriği ile siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Kadife kaplı Yasin kitabı özel olarak ciltleriz. Bunun yanı sıra kenarları köşe demiriyle sağlamlaştırırız. Kadife Yasin kitapları diğer modellere göre isme özel bastırabiliriz. Her renk ve ebatta imalatını yapar sizlere sunarız. Tüm Kadife Yasin kitaplarını özel olarak mevlüt seti şeklinde de hazırlarız. Sizler de böylelikle içerisinde bulunan gül kokulu tespih ve Yasin kitabını misafirlerinize sunarsınız.

Yasin Suresi İçin Merak Edilenler

Yasin suresi Kuran da 22. Cüzdedir. 439. sayfasında başlar ve 444. sayfada biter. Bu sure dua ve dileklerin kabulü için çok faziletli bir suredir. 41 Yasin olarak bilinen uygulama şekli şöyledir. 7 güne bölünerek her sabah namazından sonra okur isek hacet hayırlı ise kabul olunur. Namazda Yasin suresi nereye kadar okunur? En az 3 ayet okumak şartıyla istediğimiz yere kadar okuruz.

Mevlüt İçin Kuranı Kerim

İslam dinin temel konusu olan inancın esasları, ahlaki değerler ahlaki ilkelerin hepsi Kuran da yer alır. Bu nedenle öğreticidir. Peygamberlerin hayatlarına ve başından geçen olayları anlatıp ibret alınması gerektiğini söyler. Allah insanların barış huzur ve kardeşlik ilkesiyle yaşamasını ister. Toplumsal kuralları insan içinde önemli yeri olan ahlaki değerlere yer verir. Bu nedenle Kuran okuyunuz ve okutunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?