Mevlid Hediyeleri

Mevlid Hediyeleri
anneler gunu hediyesi mevlut sali yasin kitabi Inci tesbih pembe set kc4033709 1 Mevlid Hediyeleri

Mevlid hediyeleri satışında birçok müşterimizin memnun ederek onların takdirini ve beğenisini kazanarak hareket ediyoruz. Severek çalıştığımız bu alan da farklı ürünler meydana getirdik. Mevlid hediyeleri konusunda Kuranı Kerim online satışında da bulunuyoruz. İslami hediye sitesi olarak sizlere kadife Yasin ve hediyelik Yasin seti ile sizleri buluşturuyoruz. Bu yüzden dinimiz açısında büyük bir öneme sahip olan hediyeleşmek için eşyaları bünyemizde bulunduruyoruz. Peygamber efendimiz bir hadisin de “hediyeyi hediye etmek sünnettir “diyerek önemini açıklamıştır. Allah’ ın elçisi kendisine gelen hediyeleri kendi kullandığı gibi yakınındaki Müslümanlara da verirdi. Onlara takdim edip ihtiyaçlarını giderirdi. “Kime bir hediye gelse onun yanında başkaları da varsa onlar da bunda ortaktırlar.” Türkçe de göz hakkı olarak da bilinen yiyecek içecek gelince oradakilere vermek mürüvvetin gereğidir.

Hediyelik Yasin

Mevlid Hediyeleri

Yasin suresi Kuranı Kerimin kalbidir. Muhakkak o bütün dertlere devadır. Evlerinizde Yasin okuyunuz  ve okutunuz. Çünkü Yasin şifadır. Geceleri okuyan bir kimse sanki Kuranı 7 defa okumuş sayılır. Ne niyet için okursak dilediğimiz gerçekleşir. Kırk bir defa okur ise o kimse muradına sahip olur. Allah’ı Teala için geceleri okur isek günahlarımız af olur. Peygamberimiz buyurdu: Sabahladığınız da Yasin-i Şerif-i okursanız o günün kolaylığı ve sevinci verilir. Bununla birlikte geceleyin okursanız o gecenin kolaylık ve sevinci verilir. Yasin-i Şerif-i ölümü yaklaşan kişinin üzerine okursanız Allah onun can vermesini kolaylaştırır. Daha fazla bilgi edinmek ve Yasin-i Şerifin faziletlerini öğrenmek isterseniz buraya tıklayınız.

Yasin Suresi Ne Zaman Okunur?

Kuranı Kerimin 23. Cüzün de yer alır. Yasin suresini sabah ve akşam okumak daha faydalıdır. Kırk bir defa Yasin-i Şerifi okur isek dileğimiz gerçekleşir. Bu sureyi 7 güne bölüştürüp sabah namazından sonra okumak daha tesirli olur. Allah rızası için okuduğumuzda günahlarımızdan af oluruz.

Kuranı Kerim Satış Noktaları

Kutsal kitabımız olan Kuranı- Kerim her evde bulunması gerekir. Bu netice de Müslüman bireyler hem kendisi için hem de aile fertleri için alması doğru bir davranış olur. Çünkü bütün peygamberlerin başından geçen olayları, ahlaki değerleri ve inanç esaslarını gösterir. İyi bir birey olmayı ve kötü davranışlardan uzak durmamızı öğretir.

Hediyelik Yasin Kitabı

Sitemiz müşterilerimize farklı çeşitler de Yasin kitabı oluşturduk.  İstediğiniz zaman istediğiniz yer de kolay taşıma ve okuyabilme imkanı veriyoruz. Kadife Yasin modelleri, altıgen desen çiçek ve Kabe desen gibi birçok modelleri sizinle buluşturuyoruz. Böylelikle sizler de ister kişiye özel ister bebek mevlütlerin de ya da cenaze mevlütlerin de kullanabilirsiniz. Şimdi sitemizi ziyaret ederek kampanyalı içeriklerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?