İsme Özel Yasin

Yasin Hediyelik
Mevlüt Seti

İsme özel Yasin satışı yaparak mevlütler de misafirlerinize farklı renk ve desenlerde hediyeler edebilirsiniz. Yasin suresinin faziletleri büyük önem taşır. Hadisi Şerifler de buyrulduğu gibi dertlere şifadır. Kuran-ı Kerimin kalbi Yasin’dir. Allah’a ve ahirete inanarak okunursa Allah kendisini bağışlar. İsme özel Yasin kapsamında kadife kaplı Yasin ve 64 sayfalık,32 sayfalık olarak sitemizde mevcuttur.

Yasin Suresinin Faziletleri

Bu surenin faziletleri arasında her kim akşam yatmadan evvel okursa, muhakkak şehit olarak ölmüş sayılır. Cuma geceleri okuyan kimse Allah’ü Tealanın mağfiretine kavuşur.  Yasin-i şerif okumak çok sevaptır. Bir defa okuyan on defa Kuran okumuş kadar olur. Ölüm hastası yanında okunması halinde her harfi için melekler gelip ruhun çıkmasına dua eder. Bunun yanında yıkanırken de yanında bulunurlar ve cenazesine birlikte giderler. Namaz esnasında yanında bulunur ve hep dua ederler. Kabristana giren kimse Yasin suresini okursa o gün meyyitlerin azabları hafifler. Bunun dışında o kişiye de sevap yazılır. Yasin okuyunuz. Onda bereket vardır, aç okursa doyar, çıplak okursa giyinir, bekar okur ise evlenir. Korkan kimse korkularından emin olur. Mahzun bir kimse okursa ferahlar. Misafir okur ise sefer de yardım görür. Hasta okursa şifa bulur. Ölen bir kimse üzerine okursak azabı hafifler.

Yasin Suresinin Faydaları

Yasin suresi okuyarak eceli gelmeyen hasta şifa bulur. Bunun yanında eceli gelen hasta ölüm acısı duymaz. Ölürken cennet meleklerini görür. Garip okur ise yardımcı olur. Susuz bir kişi okursa susuz olan karıncaya dek su bulur. Bekar bir kişinin evlenmesi kolay olur. Aç olan bir kişi okuması ile yok olur. Bu nedenle ummadığı yerden rızık gelir. Yitiği olan okursa yitiğine kavuşur. Yolcu okur ise yolculuk sırasında yardım görür. Ayrıca ölümcül bir hastanın yanında okunan Yasin-i Şerif ızdırabı hafifler.

Mevlid Hediyelik

Mevlütler, dini bir mecburiyeti olmayıp birçok Müslüman aleminin bir araya gelip yaptığı ibadetlerin topluluğudur.  Bu yüzden sünnet düğünleri sonrası yeni doğumlar da ve cenazelerden sonra mevlid okuturuz. Sevdiğimiz insanlar ile birlikte Kuran okuyup iyi dilekler de bulunuruz. Bunun dışında dualar edip, Kuranlar okuruz. Gelen misafirlerimize ikramlar ve hediyeler dağıtırız. Bunların içinde kadife yasin, seccade ve tesbihler dağıtırız. Böylelikle kalıcı ve hoş anılar elde ederiz. Sizler de sitemizi ziyaret ederek mevlüt hediyelerine ve Yasin modellerimize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?
Hemen Ara