Ölüm Yıldönümü Mevlüt Hediyeleri

olum yildonumu mevlut hediyeleri Ölüm Yıldönümü Mevlüt Hediyeleri

Ölüm yıldönümü mevlüt hediyeleri fiyatları konusunda yeni güncel içerikler ve avantajlı paketler oluşturduk. Uygun fiyat listesi ile birlikte müşterilerimiz toptan alışveriş yapabilecekler. Üstelik yurt dışı kargo imkanı olup sadece Türkiye ye hizmet vermiyoruz. Ölüm yıldönümü mevlüt hediyeleri olarak birçok ürünleri bir araya getirdik. Kadife Kaplı Yasin, Kabe desenli Yasin modeli ve hediyelik Kuranı Kerim ile birlikte sizlere alternatif seçenekler sunuyoruz. Bunun dışında mevlüt şekeri ve mevlüt lokumlarımız ile isme özel etiketler yaparak siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Hemen şimdi sitemizi ziyaret edip Türkiye’nin en uygun fiyat  seçeneğini sunan ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz.

Mevlid Hediyelik

Mevlütler dini mecburiyeti olmayıp özel günlerimizin ardından okuturuz. Geçmişten bu yana gelenekleşerek gelen mevlütler hiçbir şekilde farz veya sünnet değildir. Öncelerinde Peygamber Efendimiz (sav) doğum zamanı hatırlatmak maksadıysa camiler de mevlüt töreni yapardık. Şimdi ise evlerimiz de kendi özel günlerimiz için okutuyoruz. Manevi bir huzur kaynağı olup sevdiklerimizle birlikte ibadet edip ilahi söyleyip Kuran okuruz. Okutulan kişi adına iyi dilek temennilerin de bulunup dualar ederiz. Firmamız bu özel günleriniz için çeşitli mevlid hediyelikleri oluşturduk. Böylelikle gelen misafirleriniz için kalıcı ve hoş hediyeler olacaktır. Hediyelik konusunda birçok alternatif seçeneklerimiz vardır. İsme baskılı ürün etiketli Yasin kitapları ve hediyelik Kuranı Kerim, seccade ve tespihlerden oluşturduğumuz mevlüt seti vardır. Temiz ve titiz işçilik ile üretip kitabın her sayfasını incelikle oluşturduk. Gerekli dualara yer verip aynı zamanda görsek çekicilik kazandırdık.

Kadife Yasin

Kadife Yasin kitaplarını isme özel baskılar ve etiketler üreterek bir araya getiriyoruz. Üstelik çanta boylarda da üretip kolayca taşıyabiliyoruz. Kadife Yasin modellerini farklı renk ve desenler de oluşturup sizlerle buluşturuyoruz.

Bebek Mevlidinde Ne Hediye Edilir?

Yeni doğan bebeklerin 40 çıktıktan sonra anne ve babaları bir telaş sarar. Bebek mevlüdü yapıp ne dağıtacağımızı şaşırırız. Aslında bu konuda birçok seçenekler vardır. Bebek mevlüt hediyeleri konusunda mevlid şekeri veya lokumu magnet ve dulardan oluşan Yasin kitapları. Bunun dışında isme özel etiketli çantalı Yasin kitapları seccade ve tesbih setleri ile gelen misafirlere hoş hediyeler verebilirsiniz.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?