Mevlitte Dağıtılan Hediyelikler

Mevlitte-Dagitilan-Hediyelikler

 Mevlitte dağıtılan hediyelikler olarak firmamız çeşitli tasarım ve ürünlerimizi sizlere uygun fiyat seçenekleri ile buluşturuyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok kişinin özel günlerinde ürünlerimizi buluşturduk. Bu sayede misafirlerine kalıcı hoş hediyeler takdim ettik. Mevlitte dağıtılan hediyelikler olarak geniş tasarım yelpazemiz ile farklı renklerde ve desenlerde modeller oluşturduk. Ortaya çıkardığımız projeler doğrultusunda müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazandık. Türkiye de mevlit hediyelikleri bakımından en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Tecrübelerimizi ve bilgi birikimlerimizi ürünlerimiz ile buluşturuyoruz bu sayede ortaya estetik tasarımlar elde ettik.

Ölen Kişinin Arkasından Ne Yapılır?

Ölen yakınınızın üzüntüsü paylaşıyoruz ve sizlere baş sağlığı diliyoruz. İnsanlar sevdiği kişinin dünya hayatından göçüp gittikten sonra onlara karşı sorumluluk hissederler. Ve kendilerini manevi bir şekilde daha iyi hissetmeleri için sevdikleri için bir şeyler yaparlar. Bunları sıralamak gerekirse borçlarını ödemek önemli bir vazifedir. Vasiyetini yerine getirmek bir başka sorumluluklarımızdan biridir. Ardından bol bol dua etmek, istiğfar etmek ve bol bol Kuran okumak da vardır. Ayrıca taziyede bulunmak, sadaka vermek ve infakta bulunmak olabilir. Böyle zor günler de din kardeşlerimizin yanında olup onlara destek ve teselli olmalıyız. Çünkü yarın kendimiz de bu duruma düşmüş muhtaç olabiliriz. Bu sebeple çevremizdeki insanları ziyaret edip onların dertlerine dayanak olmalıyız.  Zira gerçek bir din kardeşliği, kardeşinin saadetini ister.

Ölünün 7 Mevlidinde Ne Yapılır?

Dinimizde herhangi bir mecburiyeti olmayıp insanlarımız kendilerine manevi bir huzur içerisinde hissetme için düzenlerler. Ölmüş kişinin 7. 40. Ve 52. Günlerinde mevlüt okuturuz. Akrabaları, arkadaşlarımızı ve komşularımızı çağırarak birlikte ibadet ederiz. Ölünün 7. günü pişi yapar ve çevreye dağıtırız. 40. ve 52. günlerin de ise cami de veya evde yemek dağıtırız. Cami de okutulan mevlitlerde; mevlüt şekeri, mevlit lokumu, gül suyu dağıtırız. Evde okutulan mevlütler de ise isme özel  Yasin kitapları veya Kuranı Kerim dağıtırız. Kutu içerisinde olup tesbihler ile oluşturduğumuz Yasin kitabı oldukça hoş bir hediye olacaktır. Sayfa kalitesi ve okunur yazı seçeneklerimiz ile sizlere kalıcı ürünler oluşturuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?