Kadifeli Yasin Hediyelik

Kadifeli Yasin hediyelik satışlarımız mevcut olup sizlere dilediğiniz şekilde mevlit hediyeleri ürünlerin satışını yapıyoruz. Alanında uzman kişiler ile çalışıp oluşturduğumuz kitapların dayanıklı olmasına öncülük ediyoruz. Kadifeli Yasin Hediyelik olarak birçok renk tasarımlarımız mevcut olup seçeneklerimiz sitemizde yer almaktadır. Kadife kaplı Yasin kitaplarımız hem estetik açıdan hem de kullanabilirlik açıdan da oldukça avantajlıdır. Birçok sure ve dualara yer vererek okuyan misafirlerimizi bilgilendiriyoruz.

Ekonomik Mevlit Hediyesi Seti

Türkçe ve Arapça okunuşlarımızın yanında meallerine de yer verdik. Bu sebeple okurken aynı zamanda anlamını da öğrenmiş oluyoruz. Mevlit hediyelerimiz 3’lü ve 5’li setlerimiz olup sizlere takım hediyeleri de takdim ediyoruz. Bunların içerisinde seccade, tesbih, magnet ve mevlid şeker i ya da lokumlarımız vardır. Bunun haricinde kişiye özel hediyelerimiz de olup kalıcı hoş hediyeleri oluşturuyoruz. İsme özel Yasin kitaplarımız ile birlikte gelen misafirlere kalıcı hediyeler verebiliriz. Detaylı bilgiler ve modellerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadifeli Yasin Hediyelik Ürünler Nelerdir?

Geçmişten günümüze gelen alışkanlıklardan dolayı mevlit günleri İslam alemi için oldukça önemlidir. Peygamber Efendimiz (sav) ‘in doğum gününü kutlamak için bir araya gelirken artık her özel günlerimizin ardından toplanıyoruz. Sevdiklerimizi çağırıp birlikte ibadetler ediyoruz. Namaz kılıp, Kuran okuyup, ilahiler söyleyip, dualar ediyoruz. Mevlit okuttuğumuz kişi adına iyi dilekler de bulunuyoruz.  Daha sonra çeşitli ikramlar da bulunarak hediyeler dağıtıyoruz.

40 Mevlüdü Hediyelikleri

Hediyeler bakımından firmamız sizlere çeşitli hediyeler sunar bu sayede rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kadife Yasin kitaplarımız ve Kuran-ı Kerim kitaplarımız ile gelen müşterilerinize kalıcı hediyeler sunuyoruz.

İnstagram hesabımızı da takip etmek isterseniz lütfen klayınız.

Kadife Yasin Hediyelik

Mevlit okutmaya karar verdiğimiz zaman amacımız dışına çıkmamaya özen gösterelim. Bu sayede mevlitler daha faziletli olur. İlk olarak Allah sevgisi aşılamak ve Peygamber Efendimizin hayatı hakkında bilgi vermeliyiz. Dini içeriklere farz ve sünnetlerimize değinmemiz gerekir. Din bilgisini ve sevgisini aşılayarak İslam dinini yaymayı amaçlamalıyız. Böylelikle amacımıza ulaşmak birçok insana hitap etmiş oluruz. Ürünlerimizi görmek ve sipariş vermek isterseniz Whatsapp hattımızdan ya da sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?
Hemen Ara