Değişik Mevlüt Hediyeleri

Değişik Mevlüt Hediyeleri

Değişik mevlüt hediyeleri olarak sektörümüz sizlere çeşitli ürünler sunarak alternatif seçenekler ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız ile sayesiyle kaliteli hizmetler sunuyoruz. Matbaalarımızda kullandığımız özel modern teknolojimiz sayesiyle ürünleri estetik şekilde oluşturuyoruz. Değişik mevlüt hediyeleri olarak sizlere isme özel Yasin kitapları ve Kuran-ı Kerim oluşturuyoruz. Böylelikle herkesin kendisine ait Kuran kitapları olmasını arzuluyoruz. Sayfa içeriklerini ve yazı biçimlerini okunaklı şekilde oluşturup herkes için anlaşılır olmasını sağlıyoruz. Yazı rengi ve boyutlarına dikkat ederek oluşturduğumuz kitabımızı herkesin beğeneceği şekilde bir araya getirdik. Mevlid hediyeleri bakımından sizlere seccade, tesbih, magnet ve mevlid lokumları oluşturuyoruz. 3’lü set ve ya 5’li set olarak Yasin kitapları ile beraber bir araya getiriyoruz. Üstelik isme özel kutularımız ile kolayca muhafaza edip dilediğiniz yerlere taşıyabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışına kargolarımız mevcut olup gurbetteki kardeşlerimizi de unutmuyoruz. Sizlerde özel günlerinizi ürünlerimiz ile süslemek istiyorsanız şimdi buraya tıklayınız.

Mevlit Okuturken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mevlitler dinimizin zorunlu olmayan etkinlikleridir. Birey olarak manevi huzur verdiği için İslam devletleri için yeri önemlidir. Bu sebeple mevlit okuturken dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Fazla şatafata girmeden amacımız ne olduğunu şaşmamamız gerekir. Allah (c.c) sevdirmek, övmek ve dini bilgileri aktarmayı amaçlamalıyız. Sonrasında Peygamber Efendimiz’ in hadislerine davranışlarına ve hayatına değinerek bilgileri aktarırız.

Mevlitte dağıtılacak ikramları oluştururken çok fazla çeşit yapmamaya özen gösterelim. Durumu iyi olmayan arkadaşlarımızı üzmemek ve haset ettirmemeye dikkat edelim. Kadın ve erkek olarak düzenlediğimiz zaman ayrı ayrı oturmaya dikkat edelim.  Kıyafetlerimizi sade olmasına dikkat edip ona göre seçmeliyiz. Yapılan alanı ferah ve temiz olmasını amaçlayarak bol bol havalandıralım. Çok fazla kalabalık olmamasına dikkat ederek bir araya gelelim. Sağlık koşullarına önem vererek mesafeye dikkat ederek mevlütlerimizi tamamlarız.

Mevlit Günlerinde Ne Dağıtılır?

  • Nohutlu Pilav
  • Et
  • Tavuk
  • Börek (Patatesli, Ispanaklı, Peynirli)
  • Yaprak Sarması
  • Dolma
  • Lokum
  • Şerbet
  • Meyve Suyu
  • Çikolata

Gibi ürünler öncelikli tercihlerimiz arasındadır. Tabi ki zorunlu bir seçenek olmadığı için herkes kendi maddi imkanları ile hareket etmmeliyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?
Hemen Ara