Cenaze Mevlüdü Hediyelikleri

Cenaze-Mevludu-Hediyelikleri
kadife-kapli-Yasin

Cenaze mevlüdü hediyelikleri olarak hizmet verdiğimiz bu sektör de hemen şimdi tıklayarak fırsat ürünlerini kaçırmayın. Üstelik 1,50 liradan başlayan fiyatları sizlerle buluşturuyoruz. Kısa süreliğine oluşan bu indirimi kaçırmamak sizin elinizde. Birçok ürün tercihi olup yurt dışına kargo imkanımız mevcuttur. Toptan satışlarımız da olup 300 tl üzeri kargo bedava. Cenaze mevlüdü hediyelikleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uygun fiyat yüksek kalite performansını ayağınıza kadar getiriyoruz. Belli bir alışveriş miktarı sonrasında %5 indirim bizde bu fırsatı kaçırmayın. Özel günlerinizi kalıcı ve hoş hediyelerle süsleyin. Şimdi buraya tıklayarak mevlüt setlerini, hediyelik Yasin kitaplarını görüntüleyebilirsiniz.

Hediyelik Yasin

Mevlütler, manevi bir huzur olup sevdiklerimiz ile bir araya gelip oluşturduğumuz etkinliklerdir. Özel günlerimizin ardından mevlüt kutlamaları yaparız. Kuran okur, zikir çeker, dualar ederiz. Daha sonra misafirlere çeşitli ikramlar ve hediyeler dağıtırız. Bunların başlıcası hediyelik Yasin’dir. Kadife kaplı veya isme özel etiketli, altıgen desen, kalp desen ve Kabe desenli Yasin kitaplarımız mevcuttur. Şık tasarımlarla oluştuğumuz bu kitaplar sayfa yapısı özel matbaalar da oluşturuyoruz. Geçmişten günümüze müşterilerimiz tarafında rağbet göre Kadife kaplı ve Kabe desenli Yasin kitaplarını sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca 5’ li mevlüt setimizde vardır. Tül içerisinde Yasin kitabı, kokulu tesbih, magnet, lokum kutusu ve muhafaza edilecek çanta ile birlikte yolluyoruz. Bu sayede dilediğiniz yere kolayca taşıyabilir dualarınızı okuyabilirsiniz.

İsme Özel Yasin Kitabı

Gelin mevlidi, sünnet mevlüdü bebek ve cenaze mevlitlerinde en çok aranan kitaplarımız arasındadır. Kişiye özel olarak tasarladığımız kitaplar olup dilediğiniz şekilde oluşturabiliriz. İçerisinde sureler olup Arapça ve Türkçe okunuşları yer alır. Türkçe mealini ayrıntılı bir şekilde açıkladık. Dilerseniz sadece Arapçadan oluşacak şekilde de ayarlayabiliriz. Kısa surelerden başlayarak bütün surelere yer verdik. Hediyelik Yasin kitaplarını yüksek kalite performansı gösteren malzeme ve makineler ile basıyoruz. Sayfa yapılarını altın yaldızlı motifler ile süsleyerek görsel çekicilik oluşturacak şekilde sunuyoruz. Hem kolay okunacak şekilde hem de göze hitap edecek şekilde ayarlıyoruz. En kısa süre de üretimini yapıp hızlı teslimatımız ile kapınıza  kadar getiriyoruz. Ayrıca birçok boyları mevcut olup dilediğiniz boyutta sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?