Bebek Mevlüdü Hediye Fikirleri

Bebek-Mevludu-Hediye-Fikirleri

Bebek mevlüdü hediye fikirleri konusunda sitemizi ziyaret ederek birçok konuda farklı seçenekler elde edebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlı olup kampanyalı ürünlerimiz de mevcuttur. Bebek mevlüdü hediye fikirleri bakımından mevlid seti, kadife yasin, mevlid şekeri ve lokumu tercih edilir. Etkin olduğumuz süreç boyunca müşterilerimizin özel günlerine ortak olduk. Bu sebeple onlar için kaliteli ürünler oluşturup satışını sağladık. Yerinde ve zamanın da teslimatını yaparak müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Üstelik yurt dışına da kargo imkanı sağlayarak satışımızı sadece Türkiye ile sınırlandırmıyoruz. Ürünlerimizi görmek ve sipariş vermek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hediyelik Yasin

Evlerimiz de mevlüt okutmaya karar verdiğimiz zaman hangi hediyeyi dağıtacağımızı düşünürüz. Bu konuda en çok tercih ettiğimiz ürün Yasin kitabıdır. Farklı modeller de ve renkler de üreterek siz değerli müşterilerimizi farklı alternatif seçenekler sunuyoruz. Hediyelik Yasin bakımında kadife kaplı Yasin ve isme özel baskı ve etiketler yapıyoruz. Bunun dışında 32 sayfalık ve 64 sayfalık kitaplarımız da mevcuttur. Bu kitapları kalp desenli Kabe desenli veya altıgen desen ve daha birçok farklı tarzda ürünler mevcuttur. Kadife kaplı Yasin kitapları mevlütler de en çok tercih edilir. İçerik ve sayfa yapısı olarak göze hitap ettiği için birçok müşterimizin tercihi olur.

Bebek Mevlüdü Hediyelikleri

Bebek mevlidleri doğumdan belli bir süre geçtikten sonra yaparız. Dinimizde herhangi bir zorunluluğu ya da mecburiyeti olmayıp manevi bir huzur katar. Geçmişten günümüze gelenekselleşerek gelen mevlütler İslam devletleri açısından son derece önemlidir. Özel günlerimizin ardından akrabalarımızı, komşuları çağırıp birlikte Kuran okur, ilahi söyler, zikir çekeriz. Kimin adına yapılıyor ise o kişiye dualar eder iyi dilek temennilerinde bulunuruz. Bebek mevlüdü yapmaya karar verdiğimizde müşterilerimiz genellikle mevlüt şekeri ve ya lokumu dağıtırız. İsme özel Yasin kitapları da mevcut olup gelen misafirlerimize hoş kalıcı hediyeler bırakırız. Kadife kaplı Yasin kitaplarını isme özel basıp kokulu teşbihleri tül içerisine koyup satışını sunarız. Ayrıca Yasin cüzlerini özel ciltli kutulara da koyuyoruz. Böylelikle kolayca muhafaza edip, yanınızda da bulundurabiliyorsunuz. Hoş tasarımlar olup sevdikleriniz çok mutlu olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?