İsim Baskılı Yasin

İsim Baskılı Yasin
Hediyelik Yasin Kitabı

İsim baskılı Yasin kitapları ile sizlere uygun fiyat seçenekleri sunup kampanyalı satışlarımız ile ürünlerimizi toptan teslim ediyoruz. Bu sayede özel günleriniz de kalıcı hoş hediyeler takdim edersiniz. İsim baskılı Yasin kitapları ile herkesin kendine özel kitapları olacaktır. Bu sayede Kuran-ı Kerimi okumayı teşvik etmiş oluruz. Özel günleriniz için tercih edeceğiniz birçok ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Seccade özel tüllerin içerisinde süslediğimiz tesbihler, magnet ve mevlid lokumlarımız vardır. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gibi kadife modelleri isme özel Yasin kitaplarımız vardır. Bunları set içerisinde tercih edip satın alabilirsiniz. Üstelik 300 tl üzeri kargo bedava olup evlerinize kadar teslim ediyoruz. Şimdi sitemizi ziyaret edip bizler ile iletişime geçiniz.

Yasin Suresi Okuduktan Sonra Okunacak Dua

Kuranı Kerim’in 36. Suresi olarak kabul edilen ve seksen üç ayetten oluşan Yasin Suresi Müslüman vatandaşlar tarafından yapılan ibadetin kabulü için okunmaktadır. Bilindiği üzere Kur’an’ın kalbi mealinde İslam inancının temellerini konu alır. Ve Kuranı Kerim’in önemi tüm Müslüman âlemine anlatılmaktadır. Bu nedenle de İslam inancına göre en önemli satırlar bu duanın içerisinde yer almaktadır. Yasin Suresi’nin ardından okunacak dua, ibadetlerini yerine getirmek isteyen Müslüman vatandaşlar ile birlikte araştırıyoruz. İslam dini açısından büyük önem taşıyan ve Mekke döneminde indirilmiş olan bu sure Kuranı Kerim’in kalbi olarak bilinmekle beraber duaların kabulü için de okunmaktadır. 83 ayetten oluşan Yasin-i Şerif’in okunmasının ardından yapılan ibadetin kabulü için Yasin Suresi duası Müslümanlar tarafından okunması ibadetin kabulü açısından önem taşımaktadır.

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme rabbena ya rabbena tekabbel minna duaena vekdi hacetena bihurmeti sureti yasin ve ecirna minennari vemin azabil kabri ve min şerri sualin bi fadli sureti yasin yarabbel alemiyne veselemun alel mürseliyne velhamdülillahi rabbil alemin.

Anlamı

Yasin suresinin hurmetine dualarımızı kabul ve ihtiyaçlarımızı eda buyur. Ey Rabbil Alemin! Yasin suresinin faziletine bizi ateşten, kabir azabından ve sualin şerrinden koru. Ve peygamberlere selam olsun. Hamd Alemlerin Rabbi Allah’a mahsustur.

EL FATİHA..

Daha çok bilgiler lütfen tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Mevlid Hediyeleri
Merhaba Yardımcı Olmamı İster misiniz?
Hemen Ara